Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Miasta i Gminy Sobótka

Wyszukiwanie zaawansowane

Kontakty

Pokój Imię i nazwisko Telefon e-mail Stanowisko Komórka organizacyjna
1a Mirosław Jarosz 71 335 12 20 burmistrz@sobotka.pl Burmistrz
15 Magdalena Sączawa 71 335 12 44 skarbnik@sobotka.pl Skarbnik
4 Violetta Gaworczyk 71 335 12 24 Sekretarz Sekretarz
1 Barbara Kazubek 71 335 12 20, 71 31 62 043 urzad@sobotka.pl Sekretariat
3 Anna Lachtera 71 335 12 28 ewidencja@sobotka.pl Ewidencja Ludności
3 Irena Bogdańska 71 335 12 28 ewidencja@sobotka.pl Dowody Osobiste
5 Monika Marciszyn 71 335 12 57 mmarciszyn@sobotka.pl Działalność gospodarcza, organizacje pozarządowe
5 Joanna Buda 71 335 12 26 jbuda@sobotka.pl Zarządzanie Kryzysowe, Ochrona ppoż.
6 Katarzyna Piotrowska 71 335 12 39 srodowisko@sobotka.pl Ochrona Środowiska
7 Bożena Frass 71 335 12 32 bfrass@sobotka.pl Kierownik Referatu Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa
6 Joanna Krężel 71 335 12 34 grunty@sobotka.pl Sprzedaż, dzierżawa gruntów - obszar miejski
6 Izabela Gaworska 71 335 12 34 gruntygminne@sobotka.pl Sprzedaż, dzierżawa gruntów - obszar wiejski
8 Agata Rekść 71 335 12 30 biurorady@sobotka.pl Biuro Rady
9 Łukasz Huzarski 71 335 12 27 informatyk@sobotka.pl Informatyk
10 Katarzyna Sobólska 71 335 12 25 planowanie@sobotka.pl Urbanistyka i Planowanie Przestrzenne
12 Wanda Grzywna 71 335 12 40 usc@sobotka.pl Kierownik USC, zezwolenia na sprzedaż alkoholu
13 Renata Pietrus-Zemła 71 335 12 52 przetargi@sobotka.pl Zamówienia Publiczne
13 Jolanta Kryszczuk 71 335 12 53 dotacje@sobotka.pl Pozyskiwanie środków zewnętrznych
13 Katarzyna Jemioła-Ochej 71 335 12 33 kjemiola@sobotka.pl Fundusz Sołecki
14 Patrycja Droszczak 71 335 12 46 ksiegowosc@sobotka.pl Księgowość
14 Alicja Ungurian 71 316 20 43 wew. 60 ksiegowa@sobotka.pl Księgowość
16 Jakub Zawada 71 335 12 38 jzawada@sobotka.pl Kierownik Referatu Inwestycji i Gospodarki Komunalnej
16 Janusz Cecot 71 335 12 54 jcecot@sobotka.pl Inwestycje
17 Tomasz Stroka 71 335 12 37 tstroka@sobotka.pl Budownictwo i Remonty
17 Anna Paradowska 71 335 12 41 pdominiak@sobotka.pl Gospodarka Komunalna
17 Justyna Brzezińska 71 335 12 56 drogi@sobotka.pl Drogi
18 Sylwia Stroka 71 335 12 29 kadry@sobotka.pl Kierownik Referatu Spraw Społecznych
19 Ewa Palichleb 71 335 12 45 place@sobotka.pl Płace
19 Aneta Marczuk 71 335 12 45 amarczuk@sobotka.pl Podatek VAT, Kasa
20 Agnieszka Wójcik 71 335 12 35 podatki@sobotka.pl Księgowość Podatkowa
20 Aleksandra Zdziebko 71 335 12 35 egzekucja@sobotka.pl Egzekucje Podatkowe
21 Tomasz Miela 71 335 12 55 tmiela@sobotka.pl Kierownik Referatu Podatków i Opłat
21 Ewa Herbut 71 335 12 59 eherbut@sobotka.pl Ewidencja i opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi
21 Marta Grygiel 71 335 12 47 wymiar@sobotka.pl Podatki
22 Regina Barabasz-Maziak 71 335 12 49 przedszkole@sobotka.pl Finanse Oświaty
22 Agata Bral 71 335 12 48 abral@sobotka.pl Księgowość Oświaty
22 Anna Szkopik-Jurczak 71 335 12 48 aszkopik@sobotka.pl Wynagrodzenia oświaty i rozliczenia ZUS
25 Joanna Berezecka-Zywer 71 335 12 51 jzywer@sobotka.pl Kierownik Referatu Oświaty i Promocji
23 Beata Wawrzynów 71 335 12 58 szkoly@sobotka.pl Księgowość Oświaty
23 Marzena Odrozek 71 335 12 58 eherbut@sobotka.pl Środki trwałe szkół i oświaty
25 Joanna Paluchiewicz 71 335 12 51 promocja@sobotka.pl Promocja
10 Jagoda Kreń-Konstanty 71 335 12 36 geodezja@sobotka.pl Zagospodarowanie przestrzenne, geodezja
20 Zuzanna Lejza 713351235 zlejza@sobotka.pl Kontrola Podatkowa Referat Podatków i Opłat