Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miasta i Gminy Sobótka
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

obwieszczenie - zakończenie postępowania - kanalizacja Przezdrowice, Świątniki

OŚ.7624-13/005/10                                                                                                                                                                                                                                           Sobótka, dnia 22 grudnia 2010 r.

 

 

OBWIESZCZENIE

o zakończeniu postępowania dowodowego

 

Na podstawie art. 10 § 1 i art. 49 ustawy z dnia 14 czerwca 1960r. - Kodeks postępowania administracyjnego (Dz.U. z 2000r. Nr 98, poz. 1071 ze zmianami),

zawiadamiam strony postępowania

że tut. organ, zakończył postępowanie dowodowe w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na „Budowie kanalizacji sanitarnej dla miejscowości Przezdrowice i Świątniki w gminie Sobótka”.

Ponieważ w powyższej sprawie liczba stron postępowaniaprzekracza 20, zgodnie z art. 74 ust. 3 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. z 2008 r. Nr 199, poz. 1227 ze zmianami)  oraz art. 49 Kodeksu postępowania administracyjnego niniejsze obwieszczenie zostało podane do publicznej wiadomości poprzez umieszczenie na stronie www.sobotka.pl/bip oraz na tablicach ogłoszeń.

Stosownie do art. 10 § 1 i art. 81 Kodeksu postępowania administracyjnego organ administracji obowiązany jest przed rozpatrzeniem materiału dowodowego i wydaniem decyzji, do wysłuchania wypowiedzi stron co do przeprowadzonych dowodów, zgromadzonych materiałów. Wypełniając ustawowy obowiązek należytego i wyczerpującego informowania stron uprzejmie informuję, że wspomniany przepis jest jednocześnie szczególnym uprawnieniem stron z racji ich udziału w każdym stadium postępowania.

W związku z powyższym, zgodnie z art. 73 § 1 Kodeksu postępowania administracyjnego informuje, że z materiałami dotyczącymi powyższej sprawy można zapoznać się w siedzibie tut. Urzędu w pokoju nr 8a, I piętro oraz zgłosić swoje uwagi w terminie do 7 stycznia 2011r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Otrzymują:

1.       Waldemar Szymański, ul. Jana z Kolna 4, 65-014 Zielona Góra  - wnioskodawca,

2.       Strony postępowania (właściciele działek przez które przebiega zamierzenie oraz właściciele działek sąsiednich) – zgodnie z art. 74 ust 3 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. z 2008 r. Nr 199, poz. 1227 ze zmianami) - podanie do publicznej wiadomości poprzez:  

-         umieszczenie na tablicy ogłoszeń  w miejscowości Sobótka (w pobliżu planowanego przedsięwzięcia),

-         umieszczenie na tablicy ogłoszeń  w miejscowości Przezdrowice (w pobliżu planowanego przedsięwzięcia),

-         umieszczenie na tablicy ogłoszeń  w miejscowości Świątniki (w pobliżu planowanego przedsięwzięcia),

-         umieszczenie na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta i Gminy Sobótka,

-         umieszczenie na stronie www.sobotka.pl/bip,

3.       a/a -  Gmina Sobótka – stanowisko ds. inwestycji,

4.       a/a.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Anna Kończyło 22-12-2010 15:33
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Anna Kończyło 22-12-2010
Ostatnia aktualizacja: - 22-12-2010 15:33