Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miasta i Gminy Sobótka
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

I przetarg na dz. 292/7 w Wojnarowicach

                                     Sobótka, 04.05.2016      

        

Burmistrz Miasta i Gminy Sobótka

Rynek 1, Sobótka

ogłasza I ustny publiczny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Gminy Sobótka.

 

Nieruchomość niezabudowana składająca się z działki nr 292/7 AM 1, obręb Wojnarowice o pow. 2,9273 ha , nr księgi wieczystej WR1K/00096155/0.Przeznaczenie działki: pod usługi z zakresu turystyki oraz zieleń urządzona UT/ZP a w ewidencji gruntów sklasyfikowana jest jako RIIIa, PsIV. Działka gruntu posiada kształt zbliżony do prostokąta, dojazd do działki od strony wsi Czerńczyce, drogą gruntową nie utwardzoną . W pobliżu działki przebiega uzbrojenie w sieć energetyczną, działka jest obficie porośnięta drzewami liściastymi, krzewami i drzewami owocowymi. Na terenie działki występują pozostałości drenażu ze studzienkami oraz niezidentyfikowane fundamenty.

Cena wywoławcza 690 000,- PLNwadium: 70 000,- PLN

  • wysokość postąpień – nie mniej niż 1% ceny wywoławczej
  • Do ceny uzyskanej w przetargu zostanie doliczony podatek VAT w wysokości 23%, który pokrywa nabywca nieruchomości.
  • Nieruchomość będąca przedmiotem przetargu objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Sobótka.
  • Przetarg odbędzie się o godz. 10:00 w Urzędzie Miasta i Gminy Sobótka, Rynek 1, pok. nr 11.
  • Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium. Wadium z podaniem numeru działki, arkusza mapy i miejscowości należy wpłacić na konto Urzędu Miasta i Gminy Sobótka:  Bank Spółdzielczy Kąty Wr. O/ Sobótka nr   72 9574 1015 2003 0200 1605 0004  do 07 lipca 2016 kwota wadium musi być na koncie Urzędu Miasta i Gminy Sobótka
  • Uczestnicy przystępujący do przetargu zobowiązani są do przedłożenia dokumentów stwierdzających tożsamość a pełnomocnicy zobowiązani są przedłożyć pełnomocnictwo z podpisem notarialnie potwierdzonym oraz powinni okazać się dowodem osobistym.
  • Wadium wpłacone przez uczestnika który wygrał przetarg zaliczone zostanie na poczet ceny nabycia uzyskanej w przetargu, która w całości musi być wpłacona na konto sprzedawcy przed podpisaniem aktu notarialnego.
  • Wadium zwraca się niezwłocznie ( nie później niż przed upływem 3 dni ) po zamknięciu, odwołaniu, unieważnieniu lub zakończeniu przetargu wynikiem negatywnym.
  • Wadium nie podlega zwrotowi w razie uchylenia się uczestnika , który wygrał przetarg, od zawarcia umowy.
  • Nabywca pokrywa koszty notarialne i sądowe związane z przeniesieniem prawa własności

 

Szczegółowe informacje można uzyskać w pok nr 6, I piętro, tel. 071 3351234, strona internetowa:www.bip.sobotka.pl. Położenie działki można sprawdzić na stronie www.wrosip.pl. Burmistrz Miasta i Gminy Sobótka z uzasadnionej przyczyny może odwołać przetarg informując o tym w formie właściwej dla ogłoszenia.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Iwona Wajner 06-05-2016 13:22
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Beata Augustyniak 06-05-2016
Ostatnia aktualizacja: Iwona Wajner 20-05-2016 12:12