Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miasta i Gminy Sobótka
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Informacja dla podmiotów planujących wnioskować o środki unijne wsparcia efektywności energetycznej i wykorzystania odnawialnych źródeł energii.

Ważna informacja dla potencjalnych wnioskodawców z terenu gminy Sobótka, którzy chcą aplikować o środki unijne, m.in. z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko (POIiŚ) w latach 2014-2020 oraz Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego (RPO WD) na lata 2014-2020.

 

Gmina Sobótka przystąpiła do opracowania „Planu gospodarki niskoemisyjnej dla Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Wrocławskiego Obszaru Funkcjonalnego”. Zadania, które planuje zrealizować gmina, zostały zgłoszone i będą ujęte w tym dokumencie. Natomiast pozostałe podmioty z terenu miasta i gminy Sobótka, jeśli planują ubiegać się o środki unijne z zakresu termomodernizacji obiektów, wsparcia efektywności energetycznej i wykorzystania odnawialnych źródeł energii oraz prowadzonych lub planowanych działań edukacyjnych z zakresu efektywności energetycznej, odnawialnych źródeł energii, gospodarki odpadami, zmian klimatycznych a także oszczędności zasobów naturalnych, powinny dokonywać zgłoszeń na stronie internetowej www.infopgn.pl, celem ujęcia ich w PGN. Zgłoszenie powinno zawierać nazwę jednostki zgłaszającej, planowany zakres prac z możliwym spodziewanym efektem ograniczenia zużycia medium lub uniknięcia emisji CO2. Umieszczenie podmiotu w PGN umożliwi zgłaszanym podmiotom pozyskiwanie dofinansowania w konkursach m.in. w ramach POIiŚ oraz RPO WD na lata 2014-2020.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Natalia Spik-Twardowska 14-11-2014 12:58
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Jolanta Kryszczuk 14-11-2014
Ostatnia aktualizacja: Natalia Spik-Twardowska 14-11-2014 13:00