Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miasta i Gminy Sobótka
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

II przetarg na dz. 292/7 w Wojnarowicach

                                                            Sobótka, 23.07.2014      

        

Burmistrz Miasta i Gminy Sobótka Rynek 1, Sobótka

ogłasza II ustny publiczny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowejstanowiącej własność Gminy Sobótka.

 

Nieruchomość niezabudowana składająca się z działki nr 292/7 AM 1, obręb Wojnarowice o pow. 2,9273 ha , nr księgi wieczystej WR1K/00096155  .Przeznaczenie działki: pod usługi z zakresu turystyki oraz zieleń urządzona UT/ZP a w ewidencji gruntów sklasyfikowana jest jako RIIIa, PsIV.  Działka gruntu posiada kształt zbliżony do prostokąta, nieruchomość graniczy jednym końcem
z drogą gruntową nie utwardzoną od strony wsi  Czerrńczyce a zgodnie z mpzp droga powstanie z podziału działki nr 292/1 (ANR); w pobliżu działki przebiega uzbrojenie w sieć energetyczną, działka jest obficie porośnięta drzewami liściastymi, krzewami i drzewami owocowymi. Na terenie zbywanej nieruchomości występują pozostałości drenażu ze studzienkami oraz niezidentyfikowane fundamenty.

.

Cena wywoławcza  720 000,- PLN                                      wadium: 73 000,- PLN

·          wysokość postąpień – nie mniej niż 1% ceny wywoławczej

·          Do ceny uzyskanej w przetargu zostanie doliczony podatek VAT w wysokości 23%, który pokrywa nabywca nieruchomości.

·          Nieruchomość będąca przedmiotem przetargu objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Sobótka.

 

·          Przetarg odbędzie się 30 września 2014 o godz. 10:00 w Urzędzie Miasta
i Gminy Sobótka, Rynek 1, pok. nr 11.

·          Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium. Wadium z podaniem numeru działki, arkusza mapy i miejscowości należy wpłacić na konto Urzędu Miasta i Gminy Sobótka: Bank Spółdzielczy Kąty Wr. O/ Sobótka nr
72 9574 1015 2003 0200 1605 0004. W terminie do 23 września 2014kwota wadium musi być na koncie Urzędu Miasta i Gminy Sobótka

·          Uczestnicy przystępujący do przetargu zobowiązani są do przedłożenia dokumentów stwierdzających tożsamość a pełnomocnicy zobowiązani są przedłożyć pełnomocnictwo z podpisem notarialnie potwierdzonym oraz powinni okazać się dowodem osobistym.

·          Wadium wpłacone przez uczestnika który wygrał przetarg zaliczone zostanie na poczet ceny nabycia uzyskanej w przetargu, która w całości musi być wpłacona na konto sprzedawcy przed podpisaniem aktu notarialnego.

·          Wadium zwraca się niezwłocznie ( nie później niż przed upływem 3 dni ) po zamknięciu, odwołaniu, unieważnieniu lub zakończeniu przetargu wynikiem negatywnym.

·          Wadium nie podlega zwrotowi w razie uchylenia się uczestnika , który wygrał przetarg, od zawarcia umowy.

·          Nabywca pokrywa koszty notarialne i sądowe związane z przeniesieniem prawa własności

 

Szczegółowe informacje można uzyskać w pok nr 6, I piętro, tel. 071 3351234, strona internetowa:www.bip.sobotka.pl. Położenie działki można sprawdzić na stronie www.wrosip.pl. Burmistrz Miasta i Gminy Sobótka z uzasadnionej przyczyny może odwołać przetarg informując o tym w formie właściwej dla ogłoszenia.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Iwona Traczyk-Nalepa 25-07-2014 14:43
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Beata Augustyniak 25-07-2014
Ostatnia aktualizacja: - 25-07-2014 14:43