Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miasta i Gminy Sobótka
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

III przetarg na dz. 243 w Rogowie Sobóckim

                                                                                  Sobótka, 19.02.2013      

        

Burmistrz Miasta i Gminy Sobótka

Rynek 1, Sobótka

ogłasza  III ustny publiczny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowejstanowiącej własność Gminy Sobótka.

 

 

Nieruchomość zabudowana składająca się z działki nr 243 o pow. 0,4600 ha , nr księgi wieczystej WR1K/00132090 AM 1, obręb Rogów Sobócki.  Przeznaczenie działki w planie miejscowym zagospodarowania przestrzennego: uprawy rolnicze a w ewidencji gruntów sklasyfikowane są jako Tr.  Działki gruntu położone są w sąsiedztwie nieruchomości użytkowanych rolniczo na terenie płaskim i równym, z dala od zabudowań gospodarskich. Dojazd do działki drogą polną od strony Rogowa Sobóckiego i od strony drogi głównej Świdnica –Wrocław.  Nieruchomość jest nieogrodzona i urządzona jako strzelnica sportowa od czasów przedwojennych . Znajdują się na niej budowle ochronne
 ( mury) i nasypy , które nie noszą znamion odbudowy, naprawy czy konserwacji.

  Cena wywoławcza  48 000,- PLN                                        wadium: 5 000,- PLN

 

·           wysokość postąpień – nie mniej niż 1% ceny wywoławczej

·           Nieruchomość będąca przedmiotem przetargu objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Sobótka.

·           Przetarg odbędzie się 27 marca 2014 o godz. 10:00 w Urzędzie Miasta
i Gminy Sobótka, Rynek 1, pok. nr 11.

·           Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium. Wadium z podaniem numeru działki , arkusza mapy i miejscowości należy wpłacić na konto Urzędu Miasta i Gminy Sobótka: Bank Spółdzielczy Kąty Wr. O/ Sobótka nr
72 9574 1015 2003 0200 1605 0004. W terminie do 24 marca  2014kwota wadium musi być na koncie Urzędu Miasta i Gminy Sobótka

·           Cena nieruchomości została obniżona o 20 % w stosunku do pierwszego przetargu nieograniczonego.

·           Uczestnicy przystępujący do przetargu zobowiązani są do przedłożenia dokumentów stwierdzających tożsamość a pełnomocnicy zobowiązani są przedłożyć pełnomocnictwo z podpisem notarialnie potwierdzonym oraz powinni okazać się dowodem osobistym.

·           Wadium wpłacone przez uczestnika który wygrał przetarg zaliczone zostanie na poczet ceny nabycia uzyskanej w przetargu, która w całości musi być wpłacona na konto sprzedawcy przed podpisaniem aktu notarialnego.

·           Wadium zwraca się niezwłocznie ( nie później niż przed upływem 3 dni ) po zamknięciu, odwołaniu, unieważnieniu lub zakończeniu przetargu wynikiem negatywnym.

·           Wadium nie podlega zwrotowi w razie uchylenia się uczestnika , który wygrał przetarg, od zawarcia umowy.

·           Nabywca pokrywa koszty notarialne i sądowe związane z przeniesieniem prawa własności

 

Szczegółowe informacje można uzyskać w pok nr 6, I piętro, tel. 071 3351234, strona internetowa:www.bip.sobotka.pl. Położenie działki można sprawdzić na stronie www.wrosip.pl. Burmistrz Miasta i Gminy Sobótka z uzasadnionej przyczyny może odwołać przetarg informując o tym w formie właściwej dla ogłoszenia.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Anna Lachtera 20-02-2014 12:24
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Beata Augustyniak 20-02-2014
Ostatnia aktualizacja: - 20-02-2014 12:24