Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miasta i Gminy Sobótka
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Pierwszy przetarg na działkę 125/2 w Sulistrowicach.

                                                                                    Sobótka, 27.01.2014      

 

        

Burmistrz Miasta i Gminy Sobótka

Rynek 1, Sobótka

ogłasza I ustny publiczny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowejstanowiącej własność Gminy Sobótka.

 

Nieruchomość niezabudowana, działka nr 125/2 AM 1, obręb Sulistrowice o pow. 8141 m2, nr księgi wieczystej WR1K/00251646/4;przeznaczenie: zabudowa usługowa w zakresie turystyki, sportu i rekreacji oraz gastronomii i kultury a w ewidencji gruntów jako RIIIb.  Działka gruntu położona jest w pobliżu ośrodka wypoczynkowego nad zalewem w Sulistrowicach oraz niedaleko zabudowań przeznaczonych pod zabudowę letniskową , na terenie płaskim i równym, o słabym dostępie do uzbrojenia technicznego. Brak kanalizacji sanitarnej stwarza konieczność budowy indywidualnego zbiornika na nieczystości płynne. Jest nieogrodzona i po wykonaniu wjazdu przez rów będzie miała dostęp z drogi o nawierzchni asfaltowej.

       Cena wywoławcza 570 000,- PLN                                           wadium: 65 000- PLN

 

·           wysokość postąpień – nie mniej niż 1% ceny wywoławczej

·           Do ceny uzyskanej w przetargu zostanie doliczony podatek VAT w wysokości 23%, który pokrywa nabywca nieruchomości.

·           Nieruchomość będąca przedmiotem przetargu objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dla gminy Sobótka.

·           Przetarg odbędzie się 14 marca 2014 o godz. 09:00 w Urzędzie Miasta i Gminy Sobótka, Rynek 1, pok. nr 11.

·           Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium. Wadium z podaniem nr działki , arkusza mapy i miejscowości należy wpłacić na konto należy wpłacić na konto urzędu Miasta i Gminy Sobótka: Bank Spółdzielczy Kąty Wr. O/ Sobótka nr
72 9574 1015 2003 0200 1605 0004. W terminie do 10 marca 2014kwota wadium musi być na koncie Urzędu Miasta i Gminy Sobótka

·           Uczestnicy przystępujący do przetargu zobowiązani są do przedłożenia dokumentów stwierdzających tożsamość a pełnomocnicy zobowiązani są przedłożyć pełnomocnictwo z podpisem notarialnie potwierdzonym oraz powinni okazać się dowodem osobistym.

·           Wadium wpłacone przez uczestnika który wygrał przetarg zaliczone zostanie na poczet ceny nabycia uzyskanej w przetargu, która w całości musi być wpłacona na konto sprzedawcy przed podpisaniem aktu notarialnego.

·           Wadium zwraca się niezwłocznie ( nie później niż przed upływem 3 dni ) po zamknięciu, odwołaniu, unieważnieniu lub zakończeniu przetargu wynikiem negatywnym.

·           Wadium nie podlega zwrotowi w razie uchylenia się uczestnika , który wygrał przetarg, od zawarcia umowy.

·           Nabywca pokrywa koszty notarialne i sądowe związane z przeniesieniem prawa własności

 

Szczegółowe informacje można uzyskać w pok nr 6, I piętro, tel. 071 3351234, strona internetowa:www.bip.sobotka.pl. Położenie działki można sprawdzić na stronie www.wrosip.pl. Burmistrz Miasta i Gminy Sobótka z uzasadnionej przyczyny może odwołać przetarg informując o tym w formie właściwej dla ogłoszenia.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Aleksandra Bąkowska 28-01-2014 12:54
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Beata Augustyniak 28-01-2014
Ostatnia aktualizacja: - 28-01-2014 12:54