Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miasta i Gminy Sobótka
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

I przetarg na dz. 402/15 AM1 Rogów Sobócki

                                                                               Sobótka, 29.11.2013      

        

Burmistrz Miasta i Gminy Sobótka

Rynek 1, Sobótka

ogłasza I ustny publiczny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowychstanowiących własność Gminy Sobótka.

 

 

Nieruchomość niezabudowana składająca się z działki nr 402/15 AM 1, obręb Rogów Sobócki o pow. 0,1039 ha , nr księgi wieczystej WR1K/00128624.Przeznaczenie działki: pod zabudowę mieszkaniową niskiej intensywności a w ewidencji gruntów sklasyfikowana jest jako RIIIb.  Działka gruntu posiada kształt zbliżony do prostokąta, bardzo dobra możliwość zabudowy i zagospodarowania. Teren jest płaski i równy. Dojazd i dojście prowadzi bezpośrednio z drogi o nawierzchni gruntowej nieutwardzonej. Nieruchomość sąsiaduje z działkami przeznaczonymi pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną.

Cena wywoławcza  91 400,00,- PLN                                   wadium: 10 000,- PLN

 

·          wysokość postąpień – nie mniej niż 1% ceny wywoławczej

·          Do ceny uzyskanej w przetargu zostanie doliczony podatek VAT w wysokości 23%, który pokrywa nabywca nieruchomości.

·          Nieruchomość będąca przedmiotem przetargu objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Sobótka.

 

·          Przetarg odbędzie się 10 stycznia 2014  o godz. 10:30 w Urzędzie Miasta
i Gminy Sobótka, Rynek 1, pok. nr 11.

 

·          Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium. Wadium z podaniem numeru działki, arkusza mapy i miejscowości należy wpłacić na konto Urzędu Miasta i Gminy Sobótka: Bank Spółdzielczy Kąty Wr. O/ Sobótka nr
72 9574 1015 2003 0200 1605 0004. W terminie do 07 stycznia  2013kwota wadium musi być na koncie Urzędu Miasta i Gminy Sobótka

·          Uczestnicy przystępujący do przetargu zobowiązani są do przedłożenia dokumentów stwierdzających tożsamość a pełnomocnicy zobowiązani są przedłożyć pełnomocnictwo z podpisem notarialnie potwierdzonym oraz powinni okazać się dowodem osobistym.

·          Wadium wpłacone przez uczestnika który wygrał przetarg zaliczone zostanie na poczet ceny nabycia uzyskanej w przetargu, która w całości musi być wpłacona na konto sprzedawcy przed podpisaniem aktu notarialnego.

·          Wadium zwraca się niezwłocznie ( nie później niż przed upływem 3 dni ) po zamknięciu, odwołaniu, unieważnieniu lub zakończeniu przetargu wynikiem negatywnym.

·          Wadium nie podlega zwrotowi w razie uchylenia się uczestnika , który wygrał przetarg, od zawarcia umowy.

·          Nabywca pokrywa koszty notarialne i sądowe związane z przeniesieniem prawa własności

 

Szczegółowe informacje można uzyskać w pok nr 6, I piętro, tel. 071 3351234, strona internetowa:www.bip.sobotka.pl. Położenie działki można sprawdzić na stronie www.wrosip.pl. Burmistrz Miasta i Gminy Sobótka z uzasadnionej przyczyny może odwołać przetarg informując o tym w formie właściwej dla ogłoszenia.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Iwona Wajner 02-12-2013 09:12
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Beata Augustyniak 02-12-2013
Ostatnia aktualizacja: - 02-12-2013 09:12