Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miasta i Gminy Sobótka
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Ogłoszenie Azbest 2013 r.

USUWANIE AZBESTU  !!!

W ZWIĄZKU Z OGŁOSZONYM KONKURSOWYM NABORZE WNIOSKÓW PRZEZ WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ, W RAMACH PROGRAMU PROGRAM PRIORYTETOWY NFOŚiGW cz. 2) USUWANIE WYROBÓW ZAWIERAJĄCYCH AZBEST”, BURMISTRZ MIASTA I GMINY SOBÓTKA INFORMUJE, ŻE NASZA GMINA ZAMIERZA PONOWNIE PRZYSTĄPIĆ DO PROGRAMU ORAZ STARAĆ SIĘ O DOFINANSOWANIE DEMONTAŻU, ZBIERANIA, TRANSPORTU ORAZ UNIESZKODLIWIANIA WYROBÓW ZAWIARAJĄCYCH AZBEST, Z TERENU PRYWATNYCH POSESJI.

 

Maksymalna możliwość dofinansowania może wynieść do 85 % ze środków WFOŚiGW oraz NFOŚiGW.

 

WARUNKIEM PRZYSTĄPIENIA DO PROJEKTUjest:

v   Złożenie w Urzędzie Miasta i Gminy wniosku o przyznanie dofinansowania oraz oświadczenia o udziale w programie na zasadach określonych przez WFOŚiGW
w terminie do 15 stycznia 2013 r.

v   Wniesienie wkładu własnego wynoszącego 15 %kosztów demontażu, zbierania, transportu i unieszkodliwiania (po podpisaniu Porozumienia z Gminą).

 

Uwaga!Zakup i montaż nowego pokrycia dachowego nie są objęte dofinansowaniem ! Właściciel nieruchomości musi wykonać je we własnym zakresie.

Co najmniej 30 dni przed rozpoczęciem robót – posiadacz lub właściciel nieruchomości zobowiązany jest zgodnie z przepisami ustawy Prawo budowlane, do zgłoszenia rozbiórki w Starostwie Powiatowym we Wrocławiu, w Wydziale Architektury i Budownictwa.  

 

Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu 71-335-12-39,  a wzory wniosków i oświadczeń do pobrania na stronie www.bip.sobotka.pl lub  osobiście w holu Urzędu Miasta i Gminy Sobótka.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Natalia Spik-Twardowska 09-11-2012 09:58
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Natalia Spik-Twardowska 09-11-2012
Ostatnia aktualizacja: - 09-11-2012 09:58