Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miasta i Gminy Sobótka
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Ogólnopolski Konkurs Grantowy ogłoszony w ramach Programu "Równać Szanse 2012" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności


Szanowni Państwo!

Zwracamy się do Państwa z prośbą o dotarcie do organizacji pozarządowych działających na Państwa terenie z informacją o Ogólnopolskim Konkursie Grantowym ogłoszonym w ramach Programu „Równać Szanse 2012”  Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.  
Celem Programu „Równać Szanse” jest wyrównywanie szans na dobry start w dorosłe życie młodzieży z terenów wiejskich i małych miast (do 20 000 mieszkańców) poprzez podnoszenie ich kompetencji i rozwój umiejętności społecznych.   
W Ogólnopolskim Konkursie Grantowym o dotacje do 40 000 zł na projekty trwające 15 miesięcy mogą się ubiegać organizacje pozarządowe zarejestrowane w formie stowarzyszeń i fundacji. Działania realizowane w ramach projektu powinny być adresowane do młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej (13-19 lat) ze wsi i miast do 20 tysięcy mieszkańców.

Jesteśmy przekonani, że jednostki samorządu lokalnego posiadają najbardziej aktualne informacje na temat organizacji funkcjonujących w skali lokalnej, dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w dotarciu z informacją o konkursie do wszystkich, którzy mogą być zainteresowani wzięciem w nim udziału.

Realizacja na Państwa terenie jak największej liczby projektów w ramach Programu "Równać Szanse" pozwoli na zwiększenie szans młodzieży na udany start w dorosłe życie, może być także okazją dla realizujących je organizacji pozarządowych do zdobycia cennych doświadczeń i umiejętności, a tym samym szansą na rozwój potencjału całego środowiska. Z tego powodu zależy nam, aby informacja o konkursie dotarła do jak największej liczby organizacji.

Na stronie www.rownacszanse.pl znajdują się niezbędne informacje na temat konkursu i dostęp do generatora wniosków.
W załączeniu przesyłamy materiały promocyjne: krótką notkę przygotowaną do umieszczenia na stronie internetowej i mini-plakat do wydruku w wersji czarno-białej. Będziemy zobowiązani, jeśli umieścicie Państwo informację o konkursie w miejscu, w którym będzie widoczna dla odwiedzających Państwa instytucję przedstawicieli organizacji.

Z góry dziękujemy za wszelkie formy promocji konkursu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: rownacszanse@pcyf.org.pl lub telefonicznie: (22) 826 10 16.

 Z poważaniem

Artur Łęga

Koordynator Programu „Równać Szanse”

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Jolanta Czaplińska 17-01-2012 11:26
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 17-01-2012
Ostatnia aktualizacja: Monika Marciszyn 20-09-2013 12:21