Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miasta i Gminy Sobótka
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Ostatnio dodane

Lp. Nazwa dokumentu
1 Wyniki z I przetargu na lokal użytkowy w Będkowicach.
2 Uchwała Nr XXII/229/20 Rady Miejskiej w Sobótce z dnia 14 września 2020 r. w sprawie określenia tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć niektórych nauczycieli
3 II przetarg ustny na dzierżawe działki nr 417/3w Wojnarowicach
4 Zgromadzenie publiczne - 20.09.2020 r.
5 Przebudowa drogi powiatowej nr 2075D polegająca na budowie chodnika w Przezdrowicach - realizowana w ramach programu ?Bezpieczna Droga?
6 Obwieszczenie o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia pn. prowadzeniu punktu do zbiernia, w tym przeładunku odpadów niebezpiecznych, w obiekcie zlokalizowanym na działce nr 13/9 AM 12 w Sobótce, gmina Sobótka"
7 Protokół Nr XXII/20 z 22 sesji Rady Miejskiej w Sobótce w dniu 14 września 2020 roku
8 Obwieszczenie o wyznaczeniu nowego terminu załatwienia sprawy przez RDOŚ we Wrocławiu dotyczącego wyrażenia opinii w spraiwe wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach przedsięwzięcia pn. "budowie hali magazynowej zakładu SSE Polska Sp. z o.o. w Rogowie Sobóckim"
9 Obwieszczenie o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia pn."prowadzeniu punktu do zbierania i przetwarzania odpadów o kodzie 15 01 03 na działkach o nrewid. 78/5 i 78/8 obręb Mirosławice, gm. Sobótka"
10 wyniki I przetargu na dzierżawę działki nr 151 w Wojnarowicach