herb BIP - Urząd Miasta i Gminy Sobótka

www.sobotka.pl

Szczegółowy wykaz telefonów, numerów biur i adresów email poszczególnych pracowników UMiG Sobótka

Stanowisko

Imię i Nazwisko

       Nr telefonu                                    

 Nr biura

Adres e-mail

Burmistrz

Mirosław Jarosz

  71 335 12 20

 1a

burmistrz@sobotka.pl

Zastępca Burmistrza

Ewa Fiedler-Łeńska

71 335 12 20

1b

zastepca@sobotka.pl

Skarbnik

Magdalena Sączawa-Szwedowska

71 335 12 20

15

skarbnik@sobotka.pl

Sekretarz

Violetta Gaworczyk

71 335 12 20

4

sekretarz@sobotka.pl

Sekretariat

Renata Pietrus - Zemła

71 335 12 20

71 31 62 043

71 31 62 044

71 31 62 045

1

urzad@sobotka.pl

 

Ewidencja Ludności

Rejestr pobytów stałych i czasowych, rejestr wyborców,  decyzje administracyjne w sprawach zameldowań  i wymeldowań, udostępnianie danych, archiwum

Anna Lachtera

71 335 12 28 3

ewidencja@sobotka.pl

Dowody osobiste

Przyjmowanie wniosków i wydawanie dowodów osobitych, rejsetry: wydanych i utraconych dowodów osobistych; wydawanie zaświadczeń, udostępnianie danych, imprezy masowe, zbiórki publiczne

Irena Bogdańska 71 335 12 28 3 ewidencja@sobotka.pl

Działalność gospodarcza, organizacje pozarządowe, Biuletyn Informacji Publicznej

Monika Marciszyn 71 335 12 57 5 mmarciszyn@sobotka.pl

Zarządzenie kryzysowe, ochrona ppoż.

Joanna Buda 71 335 12 26 5 jbuda@sobotka.pl

Sprzedaż gruntów, dzierżawa, przekształcenie użytkowania wieczystego na własność - obszar wiejski gminy Sobótka

Beata Augustyniak

71 335 12 34

6

gruntygminne@sobotka.pl

Sprzedaż gruntów, dzierżawa, przekształcenie użytkowania wieczystego na własność - obszar miasta Sobótka

Iwona Traczyk-Nalepa

71 335 12 34

6

grunty@sobotka.pl

Ochrona Środowiska

Natalia  Spik-Twardowska 71 335 12 39 6 srodowisko@sobotka.pl

Kierownik Referatu Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa

Aleksandra Bąkowska 71 335 12 32 7 abakowska@sobotka.pl

Biuro Rady

Agata  Rekść 71 335 12 30 8 biurorady@sobotka.pl

Informatyk

Łukasz Huzarski 71 335 12 27 9 informatyk@sobotka.pl

Planowanie przestrzenne

Agata Stępniowska 71 335 12 25 10 planowanie@sobotka.pl

Geodezja, wycinka drzew

Natalia Drążewska

71 335 12 36

10

geodezja@sobotka.pl

Rejestracja urodzeń, małżeństw, zgonów, zmiana imienia i nazwiska, zmiany w aktach stanu cywilnego, przyjmowanie oświadczeń ostatniej woli, wydawanie zezwoleń na sprzedaż alkoholu

Janina Perzyńska

71 335 12 40

12

usc@sobotka.pl

Zamówienia publiczne

Aleksandra Pawłowska 71 335 12 52 13 przetargi@sobotka.pl

Fundusz Sołecki

Ewa Pigóra 71 335 12 54 13 epigora@sobotka.pl

Pozyskiwanie środków zewnętrznych

Jolanta Kryszczuk 71 335 12 53 13

dotacje@sobotka.pl

Księgowość

Agnieszka Jakimów 71 335 12 46 14 ksiegowosc@sobotka.pl

Księgowość

Alicja Ungurian 71 316 20 43 wew. 60  14 ksiegowa@sobotka.pl

Kierownik Referatu Inwestycji i Gospodarki Komunalnej

Grzegorz Białczak

71 335 12 41

16

gbialczak@sobotka.pl

Budownictwo

Janusz Cecot

71 335 12 37

17

jcecot@sobotka.pl

Gospodarka Komunalna

Jakub Zawada

71 335 12 38

17

jzawada@sobotka.pl

Drogi i inwestycje

Michał Kutera 71 335 12 56 17 mkutera@sobotka.pl

Kierownik Referatu Spraw Społecznych

Sylwia Stroka 71 335 12 29 18 kadry@sobotka.pl

Płace

Ewa Palichleb

71 335 12 45

19

place@sobotka.pl

Podatek vat, kasa

Aneta Marczuk

71 335 12 45

19

amarczuk@sobotka.pl

Księgowość podatkowa

Elżbieta Firlit 71 335 12 35 20 podatki@sobotka.pl

Egzekucje podatkowe

Bożena Rewucka-Burysz 71 335 12 35 20 egzekucja@sobotka.pl

Kierownik Referatu Podatków i Opłat

Tomasz Miela 71 335 12 55 21 tmiela@sobotka.pl

Ewidencja opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, podatek od środków transportu

Adrianna Guzowska 71 335 12 59 21 aguzowska@sobotka.pl

Podatki

Marta Grygiel

71 335 12 47 21 wymiar@sobotka.pl

Finanse oświaty

Regina Barabasz-Maziak 71 335 12 49 22 przedszkole@sobotka.pl

Księgowość oświaty

Agata Bral 71 335 12 48 22 abral@sobotka.pl

Wynagrodzenia oświaty i rozliczenia ZUS

Anna Szkopik-Jurczak 71 335 12 48 22 aszkopik@sobotka.pl

Kierownik Referatu Oświaty i Promocji

Joanna Berezecka-Zywer

71 335 12 51

23

jzywer@sobotka.pl

Księgowość oświaty

Beata Wawrzynów 71 335 12 58 25 szkoly@sobotka.pl

Środki trwałe szkół i oświaty

Ewa Herbut 71 335 12 58 25 eherbut@sobotka.pl

Promocja

Anita Kruczykowska 71 335 12 51 51 promocja@sobotka.pl

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Jolanta Czaplińska 30-07-2009 14:30
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Łukasz Huzarski 30-07-2009
Ostatnia aktualizacja: Jolanta Czaplińska 30-07-2009 14:31