Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miasta i Gminy Sobótka
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Uchwała w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Sobótka dla terenu położonego w obrębie wsi Sulistrowice (dz. Nr 191)


Uchwała Nr VII/…/11

Rady Miejskiej w Sobótce z dnia 29 kwietnia 2011 r.

w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Sobótka dla terenu położonego w obrębie wsi Sulistrowice

Na podstawie art. 18 ust. 2 pkt. 15 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2001 r. Nr 142 poz. 1591 ze zmianami) oraz art. 9 ust.1, w związku
z art. 27 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. Nr 80, poz. 717 ze zmianami)

Rada Miejska w Sobótce

uchwala co następuje:

§1. Przystępuje się do sporządzenia zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Sobótka, w zakresie terenu położonego w obrębie wsi Sulistrowice, w granicach przedstawionych na załączniku graficznym do niniejszej uchwały.

§2. Przedmiotem zmiany studium, o którym mowa w § 1 są kierunki zagospodarowania przestrzennego gminy.

§3. Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Miasta i Gminy Sobótka.

§4. Uchwała wchodzi w życie z dniem ogłoszenia przez podanie do publicznej wiadomości na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta i Gminy Sobótka.

UZASADNIENIE

do uchwały Rady Miejskiej w Sobótce

w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Sobótka w zakresie terenu położonego w obrębie wsi Sulistrowice

Z wnioskiem o sporządzenie zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Sobótka w zakresie terenu objętego uchwałą wystąpił właściciel działki nr 191 w położonej w Sulistrowicach.

Celem zmiany studium jest zmiana granic sąsiednich obszarów funkcjonalnych, poprzez włączenie terenu działki nr 191 w granice obszaru urbanizacji dla umożliwienia sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, a w konsekwencji lokalizacji budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Agata Rekść 21-04-2011 11:33
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Agata Rekść 21-04-2011
Ostatnia aktualizacja: - 21-04-2011 11:33